جزئیات خبر

1397/3/28  |  کد خبر 32  |  چاپ  |  بازدید 187  |  برگزار کننده، گروه تانا

5 رسانه معتبر بین المللی حامی نمایشگاه صنعت گاز ایران شدند

اهمیت برگزاری اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران برای مخاطبین بین المللی و جذابیت های این رویداد جدید ایرانی با حمایت رسانه ها مواجه و تا بحال 5 رسانه بین المللی، حامی این رویداد شده اند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه صنعت گاز ایران، سید حسین میرسراجی، مدیر بخش خارجی نمایشگاه با اعلام این مطلب گفت:   Expomap،  Protoplan، Industrial Technology  ، OilGasCom و  BEDigest، پنج رسانه حامی نمایشگاه گاز ایران هستند که تا بحال حمایت خود را به طور رسمی به ستاد برگزاری اعلام نموده اند.

مدیر بخش خارجی نمایشگاه با تاکید بر رعایت و اجرای فرآیندهای نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران مطابق با استانداردهای جهانی گفت: برگزاری این رویداد توسط بخش خصوصی ایرانی که برای اولین بار در تاریخ رویدادهای صنعت نفت و گاز صورت پذیرفته، تطبیق و حرکت در راستای این استانداردها را سرعت بخشیده که جذب حامیان رسانه ای یکی از موارد مهم آن است.

میرسراجی اظهار داشت: فرایند جذب حامیان رسانه ای در سطح بین المللی ادامه دارد و تمام اقدامات اولین دوره مقدمه ای برای برپائی شکوهمند نمایشگاه در سال جاری و دوره های بعدی است.

نمایشگاه صنعت گاز ایران در تاریخ 10 تا 13 شهریور ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد و اطلاعات و مدارک نمایشگاهی از طریق سایت  gasshow.ir قابل مشاهده و دسترسی است.  

5 رسانه معتبر بین المللی حامی نمایشگاه صنعت گاز ایران شدند
خبرهای مشابه
نظرات