جزئیات خبر

1398/7/2  |  کد خبر 280  |  چاپ  |  بازدید 118  |  برگزار کننده، گروه تانا

بر اساس اعلام وزارت امور خارجه به وزارت نفت؛

 هیات وزارت نفت و معادن کشور مالی از میزبانی شایسته نمایشگاه بین­ المللی صنعت گاز ایران، تقدیر کرد

بر اساس گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران در باماکو که از طریق وزارت امور خارجه به وزارت نفت اعلام شده، هیات وزارت نفت کشور مالی از میزبانی شایسته نمایشگاه بین ­المللی صنعت گاز ایران، تقدیر کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه صنعت گاز ایران (IRGS)، اعضای هیات اعزامی کشور مالی در ملاقات با محمد موحدی سفیر ایران در باماکو، ضمن ارائه گزارش از برنامه­ های انجام شده، مراتب تقدیر خود را از ستاد برگزاری نمایشگاه اعلام داشتند.

بر پایه این گزارش اعضای هیات مالیایی حضور در نمایشگاه صنعت گاز ایران را فرصتی برای معرفی پتانسیل­ ها و ظرفیت­ های کشور مالی و همکاری در زمینه توسعه فناوری­ های نفت و گاز دانستند و آشنایی با دستاوردهای فناورانه ایران را از نکات بارز این سفر بر شمردند.

این گزارش می­ افزاید هیات اعزامی ضمن تشریح بازدیدها و ملاقات ­های انجام شده و رضایت از برنامه ­ریزی صورت پذیرفته، زمینه را برای همکاری در بخش­ های نفت و گاز مناسب دانستند.

هیات مالیایی تاکید داشتند سفر به ایران تصویر ناصحیح از واقعیت ایران که توسط رسانه ­های غربی شکل گرفته را به طور کل تغییر داده و ایشان با کشوری زیبا با مردمی فوق ­العاده و پیشرفت­ه ای گوناگون سفر کرده­ اند.

خاطر نشان می ­شود پذیرایی هیات وزارت نفت مالی با همکاری وزارت امور خارجه و ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران و در دهه اول شهریورماه گذشته انجام پذیرفته است.

 هیات وزارت نفت و معادن کشور مالی از میزبانی شایسته نمایشگاه بین­ المللی صنعت گاز ایران، تقدیر کرد
خبرهای مشابه
نظرات