جزئیات خبر

1398/4/6  |  کد خبر 236  |  چاپ  |  بازدید 38  |  برگزار کننده، گروه تانا

با حمایت و توجه ویژه وزارت امورخارجه به رویدادهای راهبردی؛

نمایشگاه صنعت گاز ایران در سطح بالای دیپلماتیک در خارج از کشور معرفی می شود

اهمیت نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران به طور ویژه مورد توجه و حمایت وزارت امورخارجه قرار گرفته و موضوع برگزاری این رویداد به میزبانی تهران به نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور از جمله کشورها تولید کننده و صادر کننده گاز،‌ صاحبان و نام داران صنعت گاز، ابلاغ گردیده است.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران ( IRGS 2019 )، بنابر هماهنگی های انجام شده فی مابین ستاد برگزاری و وزارت امورخارجه، معاونت اقتصادی این وزارت خانه با در دستور کار قرار دادن موضوع،‌ از نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران خواسته تا نسبت به انعکاس برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران به وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های مرتبط با صنعت گاز در کشورهای حوزه مسئولیت، اقدام نمایند.

برپایه این گزارش،‌ وزارت خارجه طی دو دوره نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران از ابتدای فعالیت ستاد برگزاری، از این رویداد به دلیل اهمیت و جایگاه صنعت گاز در برنامه های راهبردی کشور، حمایت ویژه داشته است.

این گزارش می افزاید: این اقدام وزارت خارجه در معرفی این رویداد در سطح بالای دیپلماتیک و در حوزه بین المللی بسیار موثر بوده است و به طور قطع در دوره پیش رو و دوره های بعدی، اثرات خود را نمایان می سازد.

در ادامه این گزارش آمده است: ادارات کل مختلف وزارت امورخارجه از جمله آسیا و اقیانوسیه،‌ خاورمیانه و شمال آفریقا، خلیج فارس، آفریقا، آمریکا و اروپا نیز طی مکاتبات جداگانه برپایی این رویداد گازی در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه سال جاری را به سفارت خانه های ایران در خارج از کشور اعلام نموده اند.

لازم به ذکر است دومین نمایشگاه صنعت گاز ایران، 2nd int’l Iran Gas Show در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برپا خواهد شد و اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت gasshow.ir قابل مشاهده است.

نمایشگاه صنعت گاز ایران در سطح بالای دیپلماتیک در خارج از کشور معرفی می شود
خبرهای مشابه
نظرات