جزئیات خبر

1398/4/5  |  کد خبر 235  |  چاپ  |  بازدید 68  |  برگزار کننده، گروه تانا

در راستای حضور گسترده تر بخش خصوصی در تعریف و اجرای رویدادهای حوزه انرژی؛‌

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حمایت می کند

 

به منظور حضور گسترده تر بخش خصوصی در مشارکت و اجرای رویدادهای حوزه انرژی،‌ اتاق بازرگانی، صنایع،‌ معادن و کشاورزی تهران از دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حمایت می کند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران ( IRGS 2019)، بنابر درخواست ستاد برگزاری و پیشنهاد کمیسیون انرژی و محیط زیست به ریاست،‌ اتاق تهران به عنوان پارلمان بخش خصوصی در پایتخت، از این رویداد حمایت معنوی می کند.

برپایه این گزارش،‌ عضو بودن بسیاری از واحدهای مرتبط با گروه های تخصصی 14 گانه نمایشگاه صنعت گاز ایران در اتاق،‌ همکاری و کار مشترک اتاق تهران با اتاق های بازرگانی متناظر و به طور خاص در کشورهای همسایه و ارتباط با واحدهای فعال منطقه ای و بین المللی،‌ نشانگرهای اهمیت حمایت این تشکل مهم از نمایشگاه است.

این گزارش می اقزاید: استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در نرم افزار صنعت نمایشگاهی در مواردی نظیر تعریف رویدادهای تخصصی در بخش نفت و گاز،‌ مدیریت رویداد توسط بخش خصوصی و به تبع آن کاهش تصدی دولت در امور اجرایی امری ضروری در اجرای اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی است و این حمایت را می توان گامی در اقدام عملی برای اجرای این قانون دانست.

لازم به ذکر است دومین نمایشگاه صنعت گاز ایران در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه 98 در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برپا خواهد شد و اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت gasshow.ir قابل مشاهده و امکان ثبت نام آنلاین فراهم می باشد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران حمایت می کند
خبرهای مشابه
نظرات