جزئیات خبر

1397/1/26  |  کد خبر 11  |  چاپ  |  بازدید 194  |  برگزار کننده، گروه تانا

با ابلاغ وزارت صنعت، معدن و تجارت؛

توان صنعتی کشور در اولین نمایشگاه گاز ایران به نمایش در خواهد آمد

توانمندی ها، امکانات و ظرفیت های صنعتی کشور با ابلاغ معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران که در شهریورماه برگزار خواهد شد، به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، محمد حسن گرایی، مدیر بخش داخلی این رویداد، ضمن اعلام این مطلب گفت: براساس ابلاغیه معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، حداکثر توان صنعتی ایران با هماهنگی   انجمن­ های تخصصی و واحدهای تولیدی ذیربط در نمایشگاه تخصصی گاز ایران ارائه خواهد شد.

گرایی با اشاره به گروه­های تخصصی 12 گانه نمایشگاه و ارتباط دقیق موضوع با فعالیت­های واحدهای تحت پوشش این وزارتخانه افزود: براین اساس، دفاتر تخصصی ماشین سازی و تجهیزات، صنایع فلزی و لوازم خانگی، صنایع خودرو و نیروی محرکه ضمن معرفی نمایشگاه به انجمن­ های تخصصی تحت پوشش و تبیین اهمیت آن، بر اطلاع رسانی این رویداد مهم و اهتمام بر مشارکت واحدهای تولیدی - صنعتی مرتبط با انجمن ها، تاکید  داشته­ اند.

مدیر بخش داخلی نمایشگاه گاز ایران ضمن با اهمیت برشمردن ارائه توان ساخت داخل در کالا، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز و دارای اولویت صنعت گاز کشور گفت: به دلیل ضرورت کاهش شدت مصرف انرژی کشور از جمله گاز و همچنین برنامه ریزی دولت در تعیین سهم سی ان جی و ال پی جی در سبد سوخت کشور، صنایع، تجهیزات و وسایل گازسوز به عنوان یکی از گروه های اصلی و تخصصی نمایشگاه گاز تعریف شده اند و به طور قطع یکی از محورهای مورد توجه این بخش، محصولات و فناوری های مرتبط با کاهش مصرف گاز در وسایل گازسوز است.

خاطر نشان می شود نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران در 12 گروه تخصصی در تاریخ 10 تا 13 شهریورماه 97 توسط گروه تانا در مرکز نمایشگاه بین­المللی شهر­آفتاب برگزار خواهد شد و ثبت نام آنلاین این نمایشگاه از طریق وب سایتgasshow.ir  امکان پذیر است.

توان صنعتی کشور در اولین نمایشگاه گاز ایران به نمایش در خواهد آمد
خبرهای مشابه
نظرات